جنس شیکر 340 و قطعات تشکیل دهنده

     این شیکر از مواد درجه یک و بهداشتی پ پ در محیطی کاملا بهداشتی و با رنگهای بهداشتی ساخته شده است .
 شیکر دارای 9 قطعه است .


1 – واشری که بر روی درب تعبیه شده است , از جنس سیلیکون بهداشتی و دارای مقاومت بالا در برابر سایش و فشار است که باعث اب بندی شیکر می شود .
2 – درب کوچک
3 – درب بزرگ : جنس درب از مواد ترکیبی vpc140  و  evae بهداشتی می باشد که باعث نرم شدن درب کوچک و درب بزرگ می شود که این خود به آب بندی قطعه کمک می کند .
4 – توری قطعه ای است که کار اصلی و کلیدی این شیکر را به عنوان یک همزن دستی انجام می دهد . مواد مخلوط نشده در هنگام عبور از منفذهای توری تحت فشار آب باز شده و بطور یکدست در آب حل می شود . یا می تواند باعث هم زدن برخی مواد مانند سفیده تخم مرغ در هنگام پخت کیک شود .
5 – قطعه بعدی لیوانی کوچک است که دارای یک منقسم می باشد که می توان چند مدل قرص یا دارو را بدون اینکه با هم مخلوط شوند نگهداری کرد .
6 – لیوان بزرگ لیوانی است که کاربردهای زیادی دارد
-    محل نگهداری پودر و هر نوع داروی دیگر
-    استفاده به عنوان یک لیوان
7 – لیوان اصلی : این لیوان دارای درجه بندی در دو طرف تا 500 cc می باشد.

8 - کارابین : این شیکر دارای حلقه ای است که در سوراخ تعبیه شده در لبه لیوان قرار می گیرد و در این حلقه یک قطعه کارابین در نظر گرفته شده . کارابین گیره ای است که کاربرد های زیادی دارد . می توان در مورد کارایی های کارابین هزاران مثال زد . اما یکی از آنها وصل کردن شیکر به کیف ورزشی است.


9 -  منقسم


در مجموع این شیکر بسیار کاربردی و زیباست . موادی که در ساخت شیکر استفاده شده این امکان را به شیکر می دهد که در مقابل ضربه و فشار مقاومت زیادی از خودش نشان بدهد . به جرات می توان کلمه نشکن بودن را به این شیکر نسبت داد.

   جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید "شیکر" می توانید با شماره 09120397701 تماس حاصل بفرمائید .