درخشش تیم راو پاورلیفتینگ ایران در آذربایجان با کسب یک مدال طلا، 5 نقره و 3 برنز

مسابقات راو پاورلیفتینگ و پرس سینه جام ریاست جمهوری آذربایجان طی پنجم لغایت هفتم اردیبهشت ماه جاری با حضور تیم های انجمن راو پاورلیفتیگ ایران، آذربایجان، گرجستان و بلاروس در شهر باکو برگزار گردید که در پایان تیم های آذربایجان، انجمن راو پاورلیفتینگ ایران و گرجستان به ترتیب به عناوین اول تا سوم دست یافتند.

نتایج رقابت های آرنولد کلاسیک برزیل 2014

رقابت های پرورش اندام حرفه ای آرنولد کلاسیک برزیل، هفته گذشته در دسته آزاد (سنگین وزن) در کشور برزیل به نمایش درآمد و این در حالی بود که پیش از برگزاری رقابت های «بت پاکولسکی از کانادا» انصراف داد تا 14 پرورش اندام کار باقی مانده به مصاف یکدیگر بروند.

درباره آبرسانی به بدن چقدر می دانید؟ یک آزمون «آبکی» اما جدی!

از خواندن تیتر مطلب دچار سر درگمی شده اید؟ می پرسید این تناقض چه معنایی دارد؟ نگران نباشید مقصود از «آبکی»؛ بی دقت بودن نیست. برای تان آزمونی ترتیب داده ایم که به وسیله آن نمی توانید اطلاعات خود درباره آب و آب رسانی به بدن را ارزیابی کنید. به طور حتم از بین سوالات این آزمون مواردی وجود دارد که هنوز پاسخ آن را نمی دانید.

معرفی ستارگان بدنسازی فلکس لوئیس؛ سلطان 212 پوندی

قهرمان بی چون و چرای مسترالمپیای سبک وزن جیمز فلکس لوئیس 30 ساله متولد 15 نوامبر 1983 در منطقه ولز است.
قد: 166 سانتی متر
وزن حالت عادی: 100 کیلوگرم
وزن مسابقه: کمتر از 96 کیلوگرم
اوج درخشش و پیشرفت لوئیس زمانی شکل گرفت که با ریچ گاسپاری قرار گرفت. در حال حاضر شرکت BSN و مجله فلکس از حامیان مالی او محسوب می شوند.

مهدی ارزشمند قهرمان بادی کلاسیک جهان


1- سوماتروپین را تا چند وقت می توان مصرف کرد؟
سوماتروپین یا همان هورمون رشد، دوپینگ محسوب می شود و مصرف بیش از اندازه ی آن می تواند بیماری هایی نظیر "یرقان و آسیب های جدی کلیه و کبد" را در پی داشته باشد.
2- تازه چند ماهه که تمرین میکنم و مربی ام قرص متانابول تجویز کرده. به نظر شمار استفاده کنم یا نه؟

ردیابی دوپینگ به روش تست های بزاق

آزمایش ادرار یکی از معمول ترین شیوه ها برای ردیابی استفاده ی ورزشکاران از داروهای ممنوعه بود تا اینکه در برخی موارد و به دلیل اینکه این روش در ردیابی برخی داروها توانایی و کارایی لازم را نداشت آزمایش خون نیز وارد بازی شد و صد البته کماکان داروها و روش هایی بودند که با استفاده از نمونه های خونی نیز موفقیت چندانی در کشف و ردیابی این داروها حاصل نمی شد و نیاز به کار بر روی روش های جدید حس می شد.